103
27.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Kłamcy, kłamcy i po trzykroć kłamcy na taczkach ich
11 (2020.05.27)
Przecież szkoły nie działają, obciąć pensję pani dyrektor departamentu prezydenci też mało roboty maja imprez nie ma nie mają gdzie sie pokazywać obciąć pensje i już mamy oszczędności. Na liczbę mieszkańców Elbląga i metraż powinien przypadać 1 vice-prezydent
lalek (2020.05.27)

info

6  
  1
Proszę Gdańsk liczba mieszkańców 582 378 i czterech wiceprezydentów Elbląg liczba mieszkańców 119 308 dane z 2016 więc może juz mniej. -dwóch wiceprezydentów Jakby nie liczył jednego za dużo
lalea (2020.05.27)
TRZEBA BYŁO JECHAĆ DO WARSZAWY PROTESTOWAĆ! wspierać przedsiębiorców, z których pracy, potu i łez płacone są Wasze wynagrodzenia.
olaola ola (2020.05.28)

info

4  
  0
Tzw "standaryzacja"powinna być przede wszystkim w urzędzie miasta, wprost proporcjonalnie do liczby mieszkańców - ilość urzędników, dyrektorów, wiceprezydentów itd. Nie uważacie Państwo, że jest ich wszystkich ponad miarę? Dlaczego niszczy się wszystko "za płotem"a nie na swoim podwórku? Może czas zacząć od siebie Panie Prezydencie?
oświata (2020.05.28)
Młody nauczyciel po studiach 5 letnich zarabia mniej niż woźna i ma dużo więcej pracy. To jest chore!
abc1 (2020.05.28)
W szkole zarabiamy najniższą krajową. Proszę nie opowiadać że obsługa zarabia więcej niż młody nauczyciel bo to nie prawda. Od stucznia dostajemy dodatek za wysyłkę czyli za przepracowane lata. Jego wysokość jest zależna od stazu pracy. .Czyli wedlug osoby sprzątające i wykonujące podobne prace powinny robić to za darmo pytam piszacego wyżej. Wszedzie każdy zaczynajacy pracę ma mniejsze zarobki na wszelkie sodadki u każdego pracodawcy trzeba zapracowac.
(2020.05.28)
ŁAPY PRECZ OD OŚWIATY !!! To jest przyszłość naszych dzieci, wnuków - nie pozwólmy tego zniszczyć !!!!
rodzic z elbląga (2020.05.28)

info

5  
  0
@ziom - Komentarz chłopa daleki od pogardy. Tak sprawy się mają. Grzecznie i na temat napisane. Tak już ten świat namalowano, że praca bez kwalifikacji to najniższa krajowa. A o to już dba rząd. Koniowi to zamelduj kim Ty jesteś z zawodu hrabio. .. Inteligencja szpagatowa, obrażasz innych taki reprezentujesz poziom "pacanie"albo tumanie.
(2020.05.28)
Jak sprzątaczki i inny personel nie wymagający specjalnych szkoleń, czy wykształcenia (bez żadnej urazy)dostaną podwyżki, to mi jako inżynierowi bardziej będzie się tam opłacało pracować. Odpowiedzialność mniejsza, kasa ta sama. Dziękuję Polsko. :)
(2020.05.28)