A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@pracownik handlu - Złe masz wrażenie. Co Ty porównujesz mieszkanie na błysk raz w tygodniu a regularny serwis w osobach Pań sprzątających szkołę. Gdzie napisałem, że mało ??? Że 600mkw. to mało to tak. Masz obraz wielkiej powierzchni sprzątanej z detalami codziennie, oprzytomniej. Najpierw niech zaczną w ogóle pracować, a potem zgłaszać przepracowanie. Jeśli kogoś przerasta praca to się zwalnia. Całe miasto żyje i pochyla się nad losem sprzątaczek.
Ale o co jest to larum ???!!! Nie widzę żadnej anomalii w kwestii wysokości zarobków personelu takiego szczebla. Najniższa stawka za najniższe kwalifikacje. Praca dla osób z brakiem kwalifikacji. Staż pracy ? Całe życie kariera woźnej przecież to żałosne. Komputer obsługujesz piszesz komentarze w swojej obronie, źle płacą, nie doceniają, odsyłam do = zakładka dam pracę.
Ale zaraz Ci dowalą, że plujesz na robotnika; )Najniższa krajowa przecież docelowo 4tys brutto. Podwyżki same polecą. Spokojnie, bez nerwów drogie Panie woźne i Panowie konserwatorzy.
@abc1 - Jesteś wykształconym człowiekiem to pracę wszędzie dostaniesz albo zatrudnij się na miotłę nie ma czego zazdrościć
TO Wymyślił główny ekonokomunista, Wróbel. ..
piszcie, wyżej do ministerstwa oświaty w warszawie i do wojewody i marszałka województwa. .. .niech się zrobi wokoltycj mądrości wielebnego jedna wielka zadyma. .. .on tez może polatac na miotle w szkole. .o. ile sie jeszcze zalapie. .
@lalea - a. ilu znajomkow wróbla upchanychvw urzędzie miejskim i w mosirze. .. .. tych dlaczego nie w. .. .. przecież już dawno sa na emeryturze. .. .lista jest ba. rdzo długa. .. .
SAM / Sama masz brak kwalifikacji. .. .. Wykształceni się znaleźli. .Z UMIEJSKIEGO?????
@oświata - JUZ poszło pismo do ministerstwa. .. .. Wróbel się już nie wywinie przegiął. ..
@11 - taczek szkoda bo się pobrudza nabicc na pal zeby inni nie brali już. .. przykładu. .