UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
TRZEBA BYŁO JECHAĆ DO WARSZAWY PROTESTOWAĆ! wspierać przedsiębiorców, z których pracy, potu i łez płacone są Wasze wynagrodzenia.
olaola ola
TRZEBA BYŁO JECHAĆ DO WARSZAWY PROTESTOWAĆ! wspierać przedsiębiorców, z których pracy, potu i łez płacone są Wasze wynagrodzenia.
olaola ola