UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

TRZEBA BYŁO JECHAĆ DO WARSZAWY PROTESTOWAĆ! wspierać przedsiębiorców, z których pracy, potu i łez płacone są Wasze wynagrodzenia.

olaola ola

Anuluj