18
15.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Elbląskie głupki komentują.
PanCracy (2020.05.15)

info

20  
  2
haha
(2020.05.15)
a pasażerka mowi do niego, wstawaj keczup jedziemy dalej
(2020.05.15)
Ludzie nic niewiecie a komentujecie. Żal mi was ciekawe jak ktoś z waszej rodziny by sie znalazł w takiej sytuacji. BRAWO DLA ZAŁOGI RATUNKOWEJ ZE DOBRE 30 MIN. WALCZYLI O ŻYCIE CZLOWIEKA I UDAŁO SIE. Życze zdrowia i szybiego powrotu. Jeszcze raz ludzie opanujcie sie troche empatii!!!
Fibi (2020.05.15)
@Fibi - co tu komentowac jakis nołnejm po 40 i tyle wiadomo, łzy cisna mi sie ze wzruszenia, statystyki to dopiero beda w wakacje jak sie cieplej zrobi
(2020.05.15)
pislamskie kagańce już przynoszą efekty?
observator1 (2020.05.15)

info

3  
  2
nie wyrobił to fakt drugi fakt to że wolno nie jechał trzeci fakt to że przejechali ponad 200 metrów czwarty fakt że pasażer nie miał pojęcia co zrobić
(2020.05.16)

info

2  
  0
99% znawcy, wiecie co to znaczy "ratownicy przywrócili krażenie po resuscytacji"????? najpierw wujek google potem komentujcie, kto nie tego nie przeżył nie wie. Powiem wam tak na wszelki wypadek bo 4 lata to "przeżyłem", Śmierć nie boli zapewniam was, zero mysli zero bólu, zero czegokolwiek pozdrowienia dla zespołu S20
(2020.05.16)

info

0  
  0