A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Elbląskie głupki komentują.
haha
a pasażerka mowi do niego, wstawaj keczup jedziemy dalej
Ludzie nic niewiecie a komentujecie. Żal mi was ciekawe jak ktoś z waszej rodziny by sie znalazł w takiej sytuacji. BRAWO DLA ZAŁOGI RATUNKOWEJ ZE DOBRE 30 MIN. WALCZYLI O ŻYCIE CZLOWIEKA I UDAŁO SIE. Życze zdrowia i szybiego powrotu. Jeszcze raz ludzie opanujcie sie troche empatii!!!
@Fibi - co tu komentowac jakis nołnejm po 40 i tyle wiadomo, łzy cisna mi sie ze wzruszenia, statystyki to dopiero beda w wakacje jak sie cieplej zrobi
pislamskie kagańce już przynoszą efekty?
nie wyrobił to fakt drugi fakt to że wolno nie jechał trzeci fakt to że przejechali ponad 200 metrów czwarty fakt że pasażer nie miał pojęcia co zrobić
99% znawcy, wiecie co to znaczy "ratownicy przywrócili krażenie po resuscytacji"????? najpierw wujek google potem komentujcie, kto nie tego nie przeżył nie wie. Powiem wam tak na wszelki wypadek bo 4 lata to "przeżyłem", Śmierć nie boli zapewniam was, zero mysli zero bólu, zero czegokolwiek pozdrowienia dla zespołu S20