UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ludzie nic niewiecie a komentujecie. Żal mi was ciekawe jak ktoś z waszej rodziny by sie znalazł w takiej sytuacji. BRAWO DLA ZAŁOGI RATUNKOWEJ ZE DOBRE 30 MIN. WALCZYLI O ŻYCIE CZLOWIEKA I UDAŁO SIE. Życze zdrowia i szybiego powrotu. Jeszcze raz ludzie opanujcie sie troche empatii!!!
Fibi