UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie nic niewiecie a komentujecie. Żal mi was ciekawe jak ktoś z waszej rodziny by sie znalazł w takiej sytuacji. BRAWO DLA ZAŁOGI RATUNKOWEJ ZE DOBRE 30 MIN. WALCZYLI O ŻYCIE CZLOWIEKA I UDAŁO SIE. Życze zdrowia i szybiego powrotu. Jeszcze raz ludzie opanujcie sie troche empatii!!!

Fibi

Anuluj