UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Fibi - co tu komentowac jakis nołnejm po 40 i tyle wiadomo, łzy cisna mi sie ze wzruszenia, statystyki to dopiero beda w wakacje jak sie cieplej zrobi


Anuluj