UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Fibi - co tu komentowac jakis nołnejm po 40 i tyle wiadomo, łzy cisna mi sie ze wzruszenia, statystyki to dopiero beda w wakacje jak sie cieplej zrobi
@Fibi - co tu komentowac jakis nołnejm po 40 i tyle wiadomo, łzy cisna mi sie ze wzruszenia, statystyki to dopiero beda w wakacje jak sie cieplej zrobi