UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ludzie nic niewiecie a komentujecie. Żal mi was ciekawe jak ktoś z waszej rodziny by sie znalazł w takiej sytuacji. BRAWO DLA ZAŁOGI RATUNKOWEJ ZE DOBRE 30 MIN. WALCZYLI O ŻYCIE CZLOWIEKA I UDAŁO SIE. Życze zdrowia i szybiego powrotu. Jeszcze raz ludzie opanujcie sie troche empatii!!!
Fibi