UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ale wy głupi jesteście heh to że zus i skarbówka to złodziejskie instytucje to wiedzą nawet dzieci ale to nie powód żeby dzwonić na milicje i mówić że tam ktoś bombę podłożył, wystarczy obniżyć podatki vat do 15% na wszystko bez zwolnień, podatek dochodowy zlikwidować, wprowadzić opłatę za prowadzenie firmy np 1000zł rocznie, wprowadzić podatek korporacyjny dla firm zagranicznych od obrotów 10% bo nas doją, zlikwidować 70% urzędów bo sa po prostu nie potrzebne, a kretyna do wydzwania że bomba wysłać do obozu na 4 lata na reedukacje pozapiep.. by sobie za 50gr /h przy budowie autostrady to wybiło by mu z łba takie pomysły i tyle.

007