UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ale wy głupi jesteście heh to że zus i skarbówka to złodziejskie instytucje to wiedzą nawet dzieci ale to nie powód żeby dzwonić na milicje i mówić że tam ktoś bombę podłożył, wystarczy obniżyć podatki vat do 15% na wszystko bez zwolnień, podatek dochodowy zlikwidować, wprowadzić opłatę za prowadzenie firmy np 1000zł rocznie, wprowadzić podatek korporacyjny dla firm zagranicznych od obrotów 10% bo nas doją, zlikwidować 70% urzędów bo sa po prostu nie potrzebne, a kretyna do wydzwania że bomba wysłać do obozu na 4 lata na reedukacje pozapiep.. by sobie za 50gr /h przy budowie autostrady to wybiło by mu z łba takie pomysły i tyle.

007

Anuluj