UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu w maskach a w samochodach służbowych ani masek nie nakładają a tylko SMS w telefonach piszą zamiast skupić się na pracy. Czyzby tu nie byli na służbie???

Andi@wp

Anuluj