42
08.05.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@krzychu7777 - Off road zrobić, pozwolić jeździć samochodami
Off road (2020.05.09)
Pan leśniczy opowiada, że 200 lat temu nie było w okolicach Elbląga lasów. To może niech powie, jakie lasy będą za kolejne 200 lat przy takiej gospodarce leśnej.
mm263 (2020.05.09)

info

6  
  1
Kocham i znam Bażantarnię, przeszłam ja wszerz, wzdłuż i w poprzek. W 2014 roku, po ulewie, kilka metrów za mną na czerwonym szlaku zwaliło się 25-30 metrowe drzewo. Zamarłam. Częstym bywalcom Bażantarni jest wiadome, że jest to teren piaszczysty, górzysty, płytko ukorzeniony. Drzewa po zwykłych deszczach (nawet nie po burzach i wichurach)kładą się jak zapałki. Nie łamią, tylko kładą w całości razem z korzeniami. Dla bezpieczeństwa ludzi należało zrobić wycinkę na czerwonym szlaku już wcześniej. Ludzie! TO NIE JEST PUSZCZA AMAZOŃSKA ANI BIAŁOWIESKA TYLKO PARK LEŚNY. JEGO FUNKCJĄ JEST NADE WSZYSTKO REKREACJA! A zatem trzeba ludziom zapewnić bezpieczeństwo. Ktoś napisał, że w Bażantarni nie ma zwierząt. Jak się wchodzi do lasu i ryja piłuje, to się nic nie zobaczy. Ja widziałam nie tylko dziki, ale lisy, kuny, dzięcioły, wiewiórki. I nie jestem nawiedzonym ekologiem. Dziwne, prawda?
mobi (2020.05.09)
@mobi - Jeżeli projekt wycinki robiła ta sama osoba co mostków na dolince (jeden donikąd zasłania panoramę parku w stronę wodospadu, drugi mija się z chodnikiem)to bezpieczeństwo mamy zapewnione, wystarczy jeszcze zalać to asfaltem żeby pani na szpileczkach nie połamała obcasów.
krzychu7777 (2020.05.10)
@mobi jak inni stali w kolejce po rozum to ty w tym czasie byłaś u manikiurzystki
maratończyk (2020.05.10)
Ci co pracują przy szlaku czerwonym to chyba na dniówkę bo za dużego postępu nie widać
(2020.05.10)
Ja to tne sobie tak mam, że aż wióry lecom a co.
1 naczelna piła (2020.05.10)
Wszedzie planowa wycinka, koło Dąbrowy. Rychnowy. Krasny Las, Kadyny, Łęcze Tak rządzą ze po nas nie zostanie dla nowych pokoleń nic tylko krzaki
autoch (2020.05.10)

info

4  
  0
Wroblewski musi zostac odwolany i sakazany na odsiadke za niegospodarnosc i zniszczenie bazantarni. To on personalnie jest za ta dewastacje odpowiedzialny.
mamajerzego (2020.05.10)

info

1  
  1
ekolodzy nie dosatli w lape i sie burzą
(2020.05.11)

info

0  
  2