UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pan leśniczy opowiada, że 200 lat temu nie było w okolicach Elbląga lasów. To może niech powie, jakie lasy będą za kolejne 200 lat przy takiej gospodarce leśnej.
mm263
Pan leśniczy opowiada, że 200 lat temu nie było w okolicach Elbląga lasów. To może niech powie, jakie lasy będą za kolejne 200 lat przy takiej gospodarce leśnej.
mm263