UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pan leśniczy opowiada, że 200 lat temu nie było w okolicach Elbląga lasów. To może niech powie, jakie lasy będą za kolejne 200 lat przy takiej gospodarce leśnej.

mm263

Anuluj