UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wroblewski musi zostac odwolany i sakazany na odsiadke za niegospodarnosc i zniszczenie bazantarni. To on personalnie jest za ta dewastacje odpowiedzialny.
mamajerzego
Wroblewski musi zostac odwolany i sakazany na odsiadke za niegospodarnosc i zniszczenie bazantarni. To on personalnie jest za ta dewastacje odpowiedzialny.
mamajerzego