UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wroblewski musi zostac odwolany i sakazany na odsiadke za niegospodarnosc i zniszczenie bazantarni. To on personalnie jest za ta dewastacje odpowiedzialny.

mamajerzego

Anuluj