UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dzisiaj o godzinie 19 ide na spacer w Bazantarni widze Policja pilnuje patroluje, ide dalej na Dolinke mijam ukryte przy zacisznym murku grupke 8 osob to mlode dziewczyny ciezko powiedziec 17 lat ? ciesza sie trzymaja w rekach puszki smieja sie i dyskutuja, na parkinku pod pomnikiem radzieckich zolnierzy stoi patrol Policji. Ciezko pracuja jezdza sobie i patrza zeby wszyscy bezpiecznie dotarli do domow po spożyciu. No to jak to jest ? popijac mozna w miejscach publicznych mimo ze patrole jezdza ale ciezko im te 4 litery ruszyc, przejsc sie troche glebiej i zobaczyc co w trawie piszczy, Zamiast patrzyc kto chodzi bez maski niech z alkomatem chodza


Anuluj