UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wygląaa na to, że elbląska lewica to tylko Pani Monika i Pan Klim. Tych dwóch z LSD to już wstydu nie ma. Pieprzą bzdury i myślą, że ktoś to kupi. Honor ?
Wygląaa na to, że elbląska lewica to tylko Pani Monika i Pan Klim. Tych dwóch z LSD to już wstydu nie ma. Pieprzą bzdury i myślą, że ktoś to kupi. Honor ?