UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, że coś robią, ale wydaje mi się, że są w Elblągu ulice wymagające pilniejszych napraw niż Królewiecka na tym odcinku.
Anonimek1
Fajnie, że coś robią, ale wydaje mi się, że są w Elblągu ulice wymagające pilniejszych napraw niż Królewiecka na tym odcinku.
Anonimek1