UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, że coś robią, ale wydaje mi się, że są w Elblągu ulice wymagające pilniejszych napraw niż Królewiecka na tym odcinku.

Anonimek1

Anuluj