Wybrany wątek opinii
Kiedy tramwajem pojedziemy od 12-Lutego przez Królewiecką obok szpitala, Fromborską do pętli Ogólnej? Linia tramwajowa łącząca Zawadę z Szpital Wojewódzkim przecież to byłby hit i o wiele bardziej podniosłoby się wykorzystywanie komunikacji tramwajowej w mieście.
Do moderacji
Odpowiedz
33
0
z Szpitalem*
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
ze szpitalem - tak jest po polskiemu
Do moderacji
Odpowiedz
1
1