A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ty młody, z tego RS to na Sybir wyjedź albo sobie w łeb strzel to zadowolisz tu na forum wielu żądnych krwi. Kurcze, mieć takich za sąsiadów to by cię za głośną muzykę utłukli albo ukarali 100 tys zł. Przyjdzie czas że im noga też się powinie. "I będzie płacz i zgrzytanie zębów. "
@autom123 - Szkoda czasu na riposty w Twoim kierunku.
@hankazbloku - Jesteś kolejnym deb. lem jak ten gówniarz z RS.
Najlepiej kręcić główką i mieć wszystko w d. ..