UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ty młody, z tego RS to na Sybir wyjedź albo sobie w łeb strzel to zadowolisz tu na forum wielu żądnych krwi. Kurcze, mieć takich za sąsiadów to by cię za głośną muzykę utłukli albo ukarali 100 tys zł. Przyjdzie czas że im noga też się powinie. "I będzie płacz i zgrzytanie zębów. "

hankazbloku