UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ty młody, z tego RS to na Sybir wyjedź albo sobie w łeb strzel to zadowolisz tu na forum wielu żądnych krwi. Kurcze, mieć takich za sąsiadów to by cię za głośną muzykę utłukli albo ukarali 100 tys zł. Przyjdzie czas że im noga też się powinie. "I będzie płacz i zgrzytanie zębów. "
hankazbloku