UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mnie rodzice wychowali na porządnego człowieka. Do dziś jestem z siebie i z nich dumny, a mimo to w podobnym wieku sam miałem taki głupi pomysł. Kto jest w stanie upilnować dorastającego nastolatka? Za parę lat mój syn też będzie w tym wieku i już się boję jakie numery mi wywinie. To jest nieuniknione.