14
21.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Świetny pomysł, trzymam kciuki, przed realizacją długa droga, ale może. .. Jakby co mój głos poszedł.
MMMM (2020.04.22)

info

0  
  0
Kurcze, jak ja miałem 3 lata to klocki Lego były nieosiągalne. Tylko w Pewexie i za zielone a w sklepach ocet.
jarrow (2020.04.22)
@jarrow - ta piło się ocet pogryzało musztardą ale klockami z pewexu się bawiło. zamiast klocków kolego mogli Tobie rodzice kupić troszkę szynki w pewexie a nei na samym occie.
bąrczymucha (2020.04.22)
@Gosc7264 - Elbląg ma zacofany transport publiczny (jeden z najgorszych w Polsce). Autobusy to największy szrot w Polsce a tramwaje to oprócz Pes to totalny złom. Nie wiem kto ci bzdur naopowiadał ze ma dobry transport jak po ulicach jeżdżą czeskie i białoruskie wynalazki, które w innych miastach co najwyżej nadawałyby się na złom
Hal (2020.04.24)