A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Świetny pomysł, trzymam kciuki, przed realizacją długa droga, ale może. .. Jakby co mój głos poszedł.
Kurcze, jak ja miałem 3 lata to klocki Lego były nieosiągalne. Tylko w Pewexie i za zielone a w sklepach ocet.
@jarrow - ta piło się ocet pogryzało musztardą ale klockami z pewexu się bawiło. zamiast klocków kolego mogli Tobie rodzice kupić troszkę szynki w pewexie a nei na samym occie.
@Gosc7264 - Elbląg ma zacofany transport publiczny (jeden z najgorszych w Polsce). Autobusy to największy szrot w Polsce a tramwaje to oprócz Pes to totalny złom. Nie wiem kto ci bzdur naopowiadał ze ma dobry transport jak po ulicach jeżdżą czeskie i białoruskie wynalazki, które w innych miastach co najwyżej nadawałyby się na złom