Wybrany wątek opinii

Kurcze, jak ja miałem 3 lata to klocki Lego były nieosiągalne. Tylko w Pewexie i za zielone a w sklepach ocet.
jarrow (2020.04.22)
@jarrow - ta piło się ocet pogryzało musztardą ale klockami z pewexu się bawiło. zamiast klocków kolego mogli Tobie rodzice kupić troszkę szynki w pewexie a nei na samym occie.
bąrczymucha (2020.04.22)
Powrót do komentarzy