UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Gosc7264 - Elbląg ma zacofany transport publiczny (jeden z najgorszych w Polsce). Autobusy to największy szrot w Polsce a tramwaje to oprócz Pes to totalny złom. Nie wiem kto ci bzdur naopowiadał ze ma dobry transport jak po ulicach jeżdżą czeskie i białoruskie wynalazki, które w innych miastach co najwyżej nadawałyby się na złom
Hal