Wybrany wątek opinii
Bardzo spoko. Elbląg ma super (choc niedoceniony) transport publiczny. Oczywiscie pomijajac fakt, ze rozklady jazdy robi 5 latek.
Do moderacji
Odpowiedz
33
3
@Gosc7264 - Tan "niedoceniony"transport publiczny cechuje się trzeszczącymi, podskakującymi i niszczącymi torowisko złomstalami, a to akurat nie jest powód do dumy. .. a dla pana hobbysty od LEGO brawa!
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@Gosc7264 - Elbląg ma zacofany transport publiczny (jeden z najgorszych w Polsce). Autobusy to największy szrot w Polsce a tramwaje to oprócz Pes to totalny złom. Nie wiem kto ci bzdur naopowiadał ze ma dobry transport jak po ulicach jeżdżą czeskie i białoruskie wynalazki, które w innych miastach co najwyżej nadawałyby się na złom
Do moderacji
Odpowiedz
0
0