UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Współczuję doświadczeń, ale nie wszystkich można wrzucić do jednego worka. Znam księży którzy przejeżdżają dziesiątki kilometrów każdego dnia, żeby być że swoimi wiernymi, choćby to była 1-2 osoby, więc nie stoi za tym kwestia finansowa. Mi wiara daje siłę, by brnąć przez życie wbrew przeciwnościom. Jeśli Tobie Gościu daje tę siłę co innego to powodzenia, ale ja zostanę przy swoim. Wszystkim wiernym obrządków wschodnich życzę pogody ducha i zdrowia. Христос Воскрес, Воістину Воскрес.

Wierna