UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kolinski to w jaką ty trąbkę teraz dmuchasz, ,żałosny człowieczku, i te memy, tworki nie pomogły, szkoda. .

brrrrantyrk

Anuluj