UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kolinski to w jaką ty trąbkę teraz dmuchasz, ,żałosny człowieczku, i te memy, tworki nie pomogły, szkoda. .
brrrrantyrk
kolinski to w jaką ty trąbkę teraz dmuchasz, ,żałosny człowieczku, i te memy, tworki nie pomogły, szkoda. .
brrrrantyrk