13
14.04.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dlaczego podczas wyborów obywatele będą zmuszeni do złamania konstytucyjnej zasady tajności wyborów? Jeśli kartę do głosowania będą musieli umieścić w kopercie wraz z oświadczeniem o, ,tajnym i osobistym oddaniu głosu”. Czyli w przesłanym pakiecie oprócz karty wyborczej z zaznaczonym kandydatem na prezydenta będą dane osobowe wyborcy !!!! Nie można wg mnie łączyć karty z oświadczeniem, gdyż wystąpi tu identyfikacja danych wyborcy wraz z jego preferencją polityczną. Według mnie karta wyborcza powinna być rozdzielona z oświadczeniem i wysłana osobno. W innym przypadku występuje łatwość przypisania preferencji politycznych danemu wyborcy.
(2020.04.16)

info

3  
  0
Szkoda że nie maluje elbląska jakaś firma, tu płaciłaby podatki ze swoich zysków !
(2020.04.16)
powiedz to biedronce
(2020.04.16)