Ruszyło malowanie na ulicach
(fot. Michał Skroboszewski)
Dzisiaj wieczorem (14 kwietnia) rozpoczęło się malowanie oznakowania ulic. Prace prowadzi specjalistyczna firma, z którą miasto podpisało umowę na dwa lata. Ile to będzie kosztować. Zobacz zdjęcia.