Wybrany wątek opinii
Szkoda że nie maluje elbląska jakaś firma, tu płaciłaby podatki ze swoich zysków !
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
powiedz to biedronce
Do moderacji
Odpowiedz
0
0