A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
.. .pan każe. .. mogę aportować. ..
Tak ich . A co twoje lamusie brudny ?
Widac po wypowiedziach ze nie ma co dyskutawac z byle kim zycze powodzenia i wszystkiego dobrego
Dla spostrzegawczych: spójrzcie kto stoi pod maską bagażnika na zdjęciu głównym