UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Widac po wypowiedziach ze nie ma co dyskutawac z byle kim zycze powodzenia i wszystkiego dobrego
Przyjaciel
Widac po wypowiedziach ze nie ma co dyskutawac z byle kim zycze powodzenia i wszystkiego dobrego
Przyjaciel