UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kiedy ktoś z mojej rodziny lub znajomych pyta się czy może gdzieś iść albo pojechać i czy jest to zakazane zawsze mu odpowiadam następująco : jeżeli chcesz umrzeć lub spowodować śmierć kogoś z twoich bliskich to idź czy też jedź, ale jeżeli są dla Ciebie ważni to zostań w domu. I tutaj wcale nie trzeba zastanawiać się czy te zakazy albo nakazy są zgodne z prawem i czy mają sens bo wszystkim zarządza zdrowy rozsądek. A prawda jest taka, że epidemia zbiera obfite żniwo i jeszcze długo będzie nas atakować.
Do domu marsz.