UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przestańcie już tu wypisywać te bzdury o wakacjach na działkach...boli Was to...? To spełnienie Swój "obywatelski obowiązek" i doniesień odpowiednim służbom... Jak za dawnych lat...
Cogitans
Przestańcie już tu wypisywać te bzdury o wakacjach na działkach...boli Was to...? To spełnienie Swój "obywatelski obowiązek" i doniesień odpowiednim służbom... Jak za dawnych lat...
Cogitans