UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przestańcie już tu wypisywać te bzdury o wakacjach na działkach...boli Was to...? To spełnienie Swój "obywatelski obowiązek" i doniesień odpowiednim służbom... Jak za dawnych lat...

Cogitans

Anuluj