UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dyletanci znawcy świata i wszechświata czy wy naprawdę nie rozumiecie co się dzieje? Przecież to dla naszego dobra !!! Włosi też lekcowazyli i co !!!??? 800 zgonów dziennie czy naprawdę nie robi to na was wrażenia ludzie ogarnijcie się i przestańcie narzekać