UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@wesoly wirus - O jakim deb. lizmie piszesz??? O jakim świeżym powietrzu także piszesz???? Może piszesz o "świeżym "powietrzu na wsi???? A jest takowe??? Mieszkam na wsi i jak wyjdę na zewnątrz w szczególności rano jak strute pola chemią parują od nadmiaru środków ochrony roślin i wdycham tę truciznę, no to faktycznie mam "świeże"powietrze. Albo zostanę otruty chemikaliami, albo ewentualnie koronawirusem !!! Nie jestem pewien, co będzie lepsze??? Może ty mądralo na to odpowiesz???


Anuluj