UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@wesoly wirus - O jakim deb. lizmie piszesz??? O jakim świeżym powietrzu także piszesz???? Może piszesz o "świeżym "powietrzu na wsi???? A jest takowe??? Mieszkam na wsi i jak wyjdę na zewnątrz w szczególności rano jak strute pola chemią parują od nadmiaru środków ochrony roślin i wdycham tę truciznę, no to faktycznie mam "świeże"powietrze. Albo zostanę otruty chemikaliami, albo ewentualnie koronawirusem !!! Nie jestem pewien, co będzie lepsze??? Może ty mądralo na to odpowiesz???