UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szycie maseczek to teraz bardzo chwytliwy temat, o tym w tv, radio i na portalach. Szyją panie, babcie i mężczyźni. Ja też szyję i oddaje kilkadziesiąt sztuk dziennie. Nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. To co się robi od serca nie wymaga aplauzu. Szkoda, że mamy takie czasy, kiedy normalne działania wywołują nienormalną reakcję,