A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przeczytałam artykuł i wydaje mi się, że ma on raczej na celu zachęcenie innych do szycia maseczek niż jak to zostało określone nienormalna rekcja chwalenia się, poza tym to chyba też potwierdzenie dla osób które przekazały materiały czy pieniądze, że zostały maseczki przekazane na taki cel na jaki była informacja, że zostanie przekazane. A i w artykule jest prośba o przekazanie materiałów gdyby ktoś miał i chciał się podzielić, więc wydaje mi się, że to dobra forma przekazania prośby. ..
O i takich mamy nauczycieli
Prześliczna Pani
Moim zdaniem taka maska nic a nic nie pomoze a wrecz zaszkodzi. Z taka maska ludzie myślą ze sa bardziej bezpieczni i przestaja byc ostrożni i rozważni.
Żagiel postawił ,nawet wiatry ma
Jedno słowo SZACUN!!!!!!!!!!!!!
to teraz wywal przez okno 80% sprzetu z domu
jak jestes chory i kaszlesz to wirusa tak nie rozprzestrzenisz, wiec pomagaja
Jak jest szczupla nie przezarta od jedzenia z biedronki nie ma sie co dziwic. .. teraz nastolatki wygladaja jak chodzace wieloryby. ..
Kogo teraz to obchodzi, popros o jej numer telefonu to powiesz jej to przez telefon, bo na spotkanie przy kawie to juz nie masz co liczyc. .. :)
@Kobietkaa - Trudno, co robić.