A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Ten łysy Pan - Brawo i tylko podziwiać i gratulować. Nie zwracaj uwagi na idiotów, w Polsce ich sporo
Szacun za tą inicjatywę. We Włoszech poszli jeszcze dalej - drukują różne części do wszelakich aparatur, np. jakieś durne "interfejsy"rurek do defibrylatorów, za które korporacja życzy sobie 1000 Euro (!!!); ))))))- a w druku coś takiego kosztuje z 1 zł + pół wiaderka prądu. Oby ludzie się obudzili z tego ponurego korpo-snu, bo właśnie znów rekiny finansjery buszują na największej "wyprzedaży"od dekad i wykupują nam znów pól planety :(Pora olać ten zamierzchły, niewydajny i niewolniczy system. Trza coś ugrać na tej sztucznie szytej aferze także coś dla "zwykłych śmiertelników". Pozdrawiam.
PS. do respiratorów miało być, oczywiście /przejęzyczenie :)
A w sejmie selfi w maskach najwyższej klasy. Żenada.
Znam Damiana od dzieciństwa. Zawsze uśmiechnięty, pomocny i życzliwy. Pozdrawiam. ????
Czy mogę prosić na przyszłość o namiar na firmę, która drukuje? Myślę, że po zakończeniu problemów z wirusem, będzie warto wiedzieć komu zlecać w Elblągu wydruki 3D.
Nie masz ochoty się dołożyć? Przecież Ci ludzie angażują swój czas, pieniądze, umiejętności. .. Zamiast gadać możesz pomóc
A co z kasa z ZUS?
To skandal, że ludzie muszą organizować takie akcje przez nieudolność państwa. No, ale cóż, wielki szacunek za pracę i chęci.
Jest Pan wspaniały.????