UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy mogę prosić na przyszłość o namiar na firmę, która drukuje? Myślę, że po zakończeniu problemów z wirusem, będzie warto wiedzieć komu zlecać w Elblągu wydruki 3D.
Zbysheck
Czy mogę prosić na przyszłość o namiar na firmę, która drukuje? Myślę, że po zakończeniu problemów z wirusem, będzie warto wiedzieć komu zlecać w Elblągu wydruki 3D.
Zbysheck