UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy mogę prosić na przyszłość o namiar na firmę, która drukuje? Myślę, że po zakończeniu problemów z wirusem, będzie warto wiedzieć komu zlecać w Elblągu wydruki 3D.

Zbysheck

Anuluj