UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Szacun za tą inicjatywę. We Włoszech poszli jeszcze dalej - drukują różne części do wszelakich aparatur, np. jakieś durne "interfejsy"rurek do defibrylatorów, za które korporacja życzy sobie 1000 Euro (!!!); ))))))- a w druku coś takiego kosztuje z 1 zł + pół wiaderka prądu. Oby ludzie się obudzili z tego ponurego korpo-snu, bo właśnie znów rekiny finansjery buszują na największej "wyprzedaży"od dekad i wykupują nam znów pól planety :(Pora olać ten zamierzchły, niewydajny i niewolniczy system. Trza coś ugrać na tej sztucznie szytej aferze także coś dla "zwykłych śmiertelników". Pozdrawiam.

PolskaAnarchista