UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wypadki się zdarzają, nawet najlepszym. Zabieranie prawa jazdy, stało się jakaś modą, a powinno być stosowane przy drastycznym naruszaniu zasad ruchu drogowego.
Gamoń
Wypadki się zdarzają, nawet najlepszym. Zabieranie prawa jazdy, stało się jakaś modą, a powinno być stosowane przy drastycznym naruszaniu zasad ruchu drogowego.
Gamoń