UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wypadki się zdarzają, nawet najlepszym. Zabieranie prawa jazdy, stało się jakaś modą, a powinno być stosowane przy drastycznym naruszaniu zasad ruchu drogowego.

Gamoń

Anuluj