UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kolejny ogórek skasowany. 406 stoi na zajezdni jako dawca części. Nie umiecie jeździć, zaraz rozwalicie te nowe zakupione.
Brawo tramwajarze.
Kolejny ogórek skasowany. 406 stoi na zajezdni jako dawca części. Nie umiecie jeździć, zaraz rozwalicie te nowe zakupione.
Brawo tramwajarze.