UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
NBR- nie umieją się zachować ani jako ludzie w miescie ani jako kierowcy. Sory, ilekroc jedzie nbr to zawsze jakis niedorobiony samochod z wybitą szybą albo ich manewry na drodze pozostawiają wiele do zyczenia, jak ruskie. Chcialabym sie mylic, ale zawsze z nbrem cos jest nie tak :D
lxx