30
05.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
I z 10 lat temu też w kumieli na dolince znaleźli chłopaka.
(2020.03.05)
On tylko siku byl zrobic
wooooo (2020.03.05)
Przykre... ale jak zwykle straż pożarna pierwsza. Nigdy karetka, nigdy policja. Brawo chlopaki
Ankaskakanka (2020.03.05)
@wooooo - to przesadził
(2020.03.05)
Ludzią sie wydaje ze 48 lat to staruch. .. :)proponuje poczekac chwile i sami zobaczycie jak szybko mija czas from: 20 till 50 uczysz sie, potem walczysz o takie glupoty jak mieszkanie, samochod, wakacje a na koncu umierasz szybciej niz ci sie wydaje. .. współczuje. ..
ASWYMIATA (2020.03.05)
Mam tak samo jak ty. Sam się sobie dziwie, że nie jestem jeszcze przynajmniej w psychiatryku.
(2020.03.05)
koronowirus?
(2020.03.05)
Nigdy karetka nigdy policja??? A skąd ty takie wiadomości masz? Czyżbyś była dyspozytorką? Do topielca zawsze pierwsza jedzie straż bo mają sprzęt do wyciągania topielca, a topielca wyciągnąć jest trudno nawet z kumieli więc logiczne ze jedzie PSP tak się teraz dysponuje przez 112 jakoś do chorych straż nie jeździ, a karetka do wlamań nie znasz się a hejt siejesz i po co? By zaistnieć? Czy z zemsty bo ci policja mandat wlepiła? Czy po prostu wszystko wiesz najlepiej?
PSP emeryt (2020.03.05)
ASWYMIATA ortografii lepiej się naucz bo czytać się nie da.
Pączas (2020.03.06)
Zastanawiam się tylko czy ludzie piszący te wszystkie komentarze zdają sobie sprawę, że mógł mieć dzieci i być ich jedynym rodzicem.
PM (2020.03.06)

info

13  
  1