UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przykre... ale jak zwykle straż pożarna pierwsza. Nigdy karetka, nigdy policja. Brawo chlopaki
Ankaskakanka
Przykre... ale jak zwykle straż pożarna pierwsza. Nigdy karetka, nigdy policja. Brawo chlopaki
Ankaskakanka