Wybrany wątek opinii

48 lat w tym wieku można mieć plany na przyszłość .Wyrazy współczucia .
jank (2020.03.05)
@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno
(2020.03.05)
Mam tak samo jak ty. Sam się sobie dziwie, że nie jestem jeszcze przynajmniej w psychiatryku.
(2020.03.05)
a wiesz że coś w tym jest co napisałeś,
(2020.03.06)
Powrót do komentarzy