Wybrany wątek opinii
48 lat w tym wieku można mieć plany na przyszłość .Wyrazy współczucia .
Do moderacji
Odpowiedz
34
0
@jank - Własnie nie bardzo. Sam jestem w podobnym wieku i uświadamiam sobie źe wszystko co najlepsze raczej już za mną. Jak nie ma się oparcia w rodzinie to o załamanie nie trudno
Do moderacji
Odpowiedz
25
1
Mam tak samo jak ty. Sam się sobie dziwie, że nie jestem jeszcze przynajmniej w psychiatryku.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
a wiesz że coś w tym jest co napisałeś,
Do moderacji
Odpowiedz
0
0