Wybrany wątek opinii

Przykre... ale jak zwykle straż pożarna pierwsza. Nigdy karetka, nigdy policja. Brawo chlopaki
Ankaskakanka (2020.03.05)
Nigdy karetka nigdy policja??? A skąd ty takie wiadomości masz? Czyżbyś była dyspozytorką? Do topielca zawsze pierwsza jedzie straż bo mają sprzęt do wyciągania topielca, a topielca wyciągnąć jest trudno nawet z kumieli więc logiczne ze jedzie PSP tak się teraz dysponuje przez 112 jakoś do chorych straż nie jeździ, a karetka do wlamań nie znasz się a hejt siejesz i po co? By zaistnieć? Czy z zemsty bo ci policja mandat wlepiła? Czy po prostu wszystko wiesz najlepiej?
PSP emeryt (2020.03.05)
Powrót do komentarzy