16
01.03.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Czyli 95% populacji tego miasta he he he
(2020.03.01)
Szkoda na te bzdety komentarza.
(2020.03.02)
Ludzie którzy dziś maja 40 lat plus tamte lata dzieciństwa, szkoły i życia nie zamieniliby na nic innego, bo ja napewno nie... najlepszy okres w życiu i szczęście do dziś ze mogliśmy być częścią późnego PRL... to się nie wróci ale jest o czym pamiętać i wspominać... A jak Pampi wspomniał życie towarzyskie i sasiedzkie tetnilo życiem, dobrem i zyczliwoscia, byliśmy rodzina a dziś dwoma wrogimi plemionami.
(2020.03.02)

info

8  
  0
Widziales wczoraj Czarzastego ?? Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.03.02)

info

0  
  5
Ten z wagą pod feniksem ważył niedożywionych, ci co ważyli za dużo na komendę. Skąd miałeś na żarcie?
zb (2020.03.02)

info

0  
  4
Zdięcia bezcenne ,może jakiś album wydać?
(2020.03.02)

info

1  
  0