A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Czyli 95% populacji tego miasta he he he
Szkoda na te bzdety komentarza.
Ludzie którzy dziś maja 40 lat plus tamte lata dzieciństwa, szkoły i życia nie zamieniliby na nic innego, bo ja napewno nie... najlepszy okres w życiu i szczęście do dziś ze mogliśmy być częścią późnego PRL... to się nie wróci ale jest o czym pamiętać i wspominać... A jak Pampi wspomniał życie towarzyskie i sasiedzkie tetnilo życiem, dobrem i zyczliwoscia, byliśmy rodzina a dziś dwoma wrogimi plemionami.
Widziales wczoraj Czarzastego ?? Garbusiarz cyklista
Ten z wagą pod feniksem ważył niedożywionych, ci co ważyli za dużo na komendę. Skąd miałeś na żarcie?
Zdięcia bezcenne ,może jakiś album wydać?